HRACÍ SESTAVA PRO KOČKY MISTY

Zakázka

tato luxusní sestava je navržena pro dospělého britského kocourka Merlina. Je vyrobena z kvalitní ocelové výztuže, která je pálená na laseru. Výrobek je pevný, přesný a má velmi dlouhou životnost. Čalounění je z kvalitního mikroplyše s vysokou gramáží. Vše je vyrobeno ručně a kromě sisálu, který se vyrábí z agáve sisálové jež roste jen v Mexiku a jižní USA, jsou všechny materiály zpracovány v ČR. Při výrobě klademe důraz na pevnost, nadčasový design a především na komfort našich chlupatých miláčků. U všech našich čtyřnohých zákazníků jsme měli velký úspěch. Kočičky si hodně chválí nástěnné sisály a pohodlné pelíšky, které čalouníme s provisem a třemi vrstvami měkkoučkého plyše. 

Materiál

Ocelová výstuž, dřevo, čalounění - mikroplyš, sisál a konopné lano na mosteček. 

Barvy čalounění jsou volitelné.

Sestava obsahuje

1x stropní pelíšek, 1x lanový most, 1x polička se sisálovým doskokem, 2x sisálové nástěnné škrábadlo, 2x poličkový stupínek (POZOR! na fotce je využit jen jeden!)

Dostupnost

Dostupnost šplhací sestavy Misty, pokud není v našem e-shopu skladem,  je 2-3 týdny.  Počet poliček, sisálových škrabadel, úpravu rozměrů a barvy čalounění domlouvejte, prosím, emailem.