SESTAVA JARMILKA

 

Sestava vznikla na zakázku pro čtyřměsíční koťátko Jarmilku. Skládá se ze čtyř hracích stupínků, jednoho jídelního koutku a stropního pelíšku.

 

 

 

Jarmilka se ráda nahřívá na topení. Upravili jsme spodní poličku tak, aby šlo teplo skrz. Tuto chytrou drobnost Jarmilka oceňuje jemným vrněním.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nad nahřívací poličkou jsou dvě hrací, kde si Jarmilka zkouší drápky, doskoky, číhání a šplhání. Jsou pro ni také cestou k pelíšku i krmení.

 

 

 

 

Ke krmení si Jarmilka našla cestu velmi rychle. Je s krmící poličkou moc spokojená hlavně proto, že ji u jídla neruší její psí kamarád.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horní polička je posledním mezičlánkem k cestě do pelíšku. Jarmilka tak může pohodlně vstoupit na mostek ke své snad nejoblíbenější části sestavy. Ani horní polička nezanedbává hrací prvek, který perfektně potrénuje šplhací um.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jarmilčina nejoblíbenější část. Pelíšek. Stropní pelíšek si Jarmilka přála ze všeho nejvíc. U stropu se drží teploučko a má nad vším přehled ale také od všeho klid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jarmilka ani majitelé si nemohou tuto hrací sestavu vynachválit. Jarmilka ji využívá ve všech směrech a těší se, až se rozroste o další atrakce. 

 

Nejen tato sestava ale i nespočet dalších kombinací naleznete v našem e-shopu, kde si je můžete poskládat sami podle aktuálního ceníku, nebo jako majitelé kočičky Jarmilky si můžete projekt nechat vyhotovit na míru.