Vítejte na stránkách NR CAT

S námi Váš nábytek může dělat doslova kočičí kusy! 

 

Kdo jsme a co děláme?

 NR CAT design je obchodní značkou N-ROTE Mechanical, s.r.o., jež se zabývá automatizací a robotizací. Samotná divize NR CAT úspěšně využívá všech dostupných technologií a vdechuje život tvůrčím nápadům v oblasti moderního designu interiérů.  

Co od nás můžete očekávat?

Originální design ve spojení s inovativními technikami řešení prostoru, pohodlí i nevšedních požadavků. Vždy se snažíme porozumět Vašim přáním a skloubit vkus s originalitou, která se neomrzí. Naši "kovaní" konstruktéři pro Vás rádi budou hledat řešení běžných i bizarních nápadů. Nejpoužívanějšími materiály jsou oceli, sklo a čalounění dle domluvy. 

Jak to u nás probíhá? 

Značka NR CAT vznikla po úspěšném vyrobení několika prvních sestav šplhadel pro kočky. Jsme inovativní a přizpůsobiví. Máme rádi moderní design, vtip a nápad. Rozvíjíme nejen prvotní myšlenku vybavení nábytku pro domácí mazlíčky, ale pokračujeme také ve vývoji "chytrého nábytku", jehož ukázky naleznete v sekci Designový chytrý nábytek. Na našich stránkách Vám rádi představujeme naše realizované projekty. Originální design ve spojení s vývojem nových technologií dává našim výrobkům netušené možnosti, které Vám budeme průběžně představovat. Postupně pro Vás bude také vytvářen e-shop, kde si můžete jednotlivé výrobky jednoduše objednat.